تنها 2 ماه بعد از عرضه 7 Huawei هواوی برای رونمایی از نسل بعدی گوشی Honor آماده می شود. این شرکت دیروز اولین تیزر تبلیغاتی این گوشی را منتشر کرد و 10 آگوست (19 مرداد) را به عنوان زمان رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند، اعلام کرد.

طبق تصویر منتشر شده، باید منتظر یک Honor جدید خارق العاده باشیم. اما این تنها اطلاعاتی است که این تیزر به ما می دهد و هیچ گونه اطلاعی از جزییات گوشی در دست نیست.

اما به لطف TENAA، سه روز پیش تصاویر این گوشی هوشمند لو رفتند و ما توانستیم Honor جدید را ببینیم. این دستگاه شامل یک دوربین باز شو است که تصاویر با رزولوشن بالایی را در هر دو طرف ارایه می کند، این سنسور دوربین به فلش Dual-LED مجهز شده است.

honor7

همچنین به نظر می رسد که صفحه نمایش این گوشی بدون حاشیه کناری است و یک کلید جدید برای باز کردن دوربین بر روی این دستگاه تعبیه شده است. بعضی از گزارشات حاکی از آن است که این کلید کاربردی دوگانه دارد و به عنوان اسکنر اثر انگشت نیز به کار می رود.

به احتمال زیاد Honor جدید به وسیله چیپ ست Kirin کار می کند و از رابط کار بریEMUI و لالی پاپ اندروید استفاده می کند. اما دلیلی برای حدس زدن نیست، چون فقط چهار روز دیگر همه چیز را راجع به این گوشی هوشمند خواهیم فهمید.

با نام کاربری خود نظر بدهید