امروز Apple جدیدترین نسخه سیستم عامل گوشی های هوشمندش را منتشر کرد. iOS 8.4.1 اکنون در راه تمامی iPhone ها و iPad هایی است که از این سیستم پشتیبانی می کنند.

این نسخه بعد از انتشار iOS 8.4، که در اواخر ماه ژوئن با اپلیکیشن داخلی Apple Music، یک سرویس پخش کننده موسیقی جدید به بازار آمد، منتشر می شود.

از آنجایی که این بروزرسانی جدید یک نسخهx.x.1 است، قابل درک است که این نسخه تنها یک هدف دارد و آن، درست کردن bug های نسخه قبلی است. توضحیات رسمی ارایه شده توسط اپل برای این بروزرسانی کاملا این موضوع را تایید می کند.

اما جالب است که تمامی تغییرات نسخه جدید به Apple Music مربوط می شود. این مشکل به ارایه راه حل برای مشکلی که می توانست کتابخانه iCloud Music را از کار بیاندازد، میپردازد. یکی دیگر از مشکلات اپل موزیک این بود که اگر شما حالت نشان دادن track های آفلاین را انتخاب می کردید، لیست موسیقی های جدید پنهان می شد، اکنون راهی برای اضافه کردن آهنگ ها به یک لیست موسیقی جدید در صورت نبود لیست موسیقی دیگر برای انتخاب، وجود دارد (که به نظر می رسد که چیزی است که از اول باید وجود می داشت).

 

یکی از مشکلات اپلیکیشن موسیقی اپل این بود که بر روی دستگاه های مختلف برای یک آلبوم واحد تصاویر مختلفی را نمایش می داد، اکنون این مشکل نیز حل شده است، همچنین چندین مشکل در مورد هنرمندانی که می خواستند از Connect استفاده کنند، بر طرف شده است.

با نام کاربری خود نظر بدهید