با گسترش اینترنت و گجت های همراه خرید کردن رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته به گونه ای که میتوان گفت بین تصمیم به خرید و عمل خرید کردن صرفا چند دقیقه زمان کافیست.

با کمی تامل بر زندگی مدرن خود می توان به این نتیجه رسید که دیگر زمان اضافی برای صرف در فروشگاه ها نداریم و این کار منطقا درست نیست که چندین ساعت در ترافیک بمانیم و چندین ساعت دیگر در فروشگاه های فیزیکی بگردیم. این امر  به لطف تکنولوژی و اینترنت در ساده ترین حالت خود قرار گرفته است و میتوان در عرض چند ثانیه کالای مورد نظر را از همین طریق خریداری کرد. حال اینکه این کالا یک گجت باشد یا مصارف روزانه یک خانه.

اورودیس با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در زمینه فروش موبایل و تبلت در فضای فیزیکی این بار گام بلندتری برداشته و سعی در گسترش آگاهی افراد جامعه از محصولی که میخرند دارد.

ما با تمرکز بر آگاهی مشتریان و اصل بودن محصولات قصد داریم در این راه گام برداریم. در این مسیر از جوانان خلاق و مستعد حوزه تکنولوژي بهره میبریم تا آخرین اخبار و تغییرات قیمت بازار را لحظه به لحظه در اختیار شما کاربران گرامی در قالب رسانه ای مستقل قرار دهیم.

در این برهه از زمان و با شرایط اقتصادی کنونی کمتر کسی بدون مطالعه و تحقیق در مورد محصولی  اقدام به خرید آن میکند پس میتوان به قاطعیت گفت رسانه اورودیس مرجعی هر چند کوچک اما غنی از اخبار و متونی که شاید در هیچ جای دیگری به آن دسترسی ندارید باشد.

در این میان ما بدون واسطه و مستقیم اجناس ارجینال را تهیه میکنیم و در کمترین زمان در اختیار شما قرار میدهیم. یکی از دغدغه های امروز ما سیستم حمل و نقل پستی میباشید که به لطف همکاران ما این مشکل به طور کلی حل شده و شما در هر کجای ایران باشید میتوانید در عرض چند روز کاری محصول خریداری شده خود را از درب منزل خود دریافت کنید.

orodis

حذف واسطه های داخلی ِ عدم ارتباط با تامین کننده های کالا و کمبود امکانات در سیستم حمل و نقل بین شهری چالش هایی است که اکثر فروشگاه های آنلاین با آن دست و پنجه نرم میکنند. به همین علت قیمت کالا به طرز عجیبی بالا میرود ولی یک خریدار نباید هزینه های اضافی محصول خریداری شده را بپردازد. ما باور داریم  خرید کردن حس لذت بخشی دارد حال این خرید مجازی باشد یا فیزیکی باید از خرید کردن لذت برد.  

فروش موبایل - تبلت  و لوازم جانبی